Pengurusan | PUSAT PEMBANGUNAN DAN KECEMERLANGAN KEPEMIMPINAN AKADEMIK
» MENGENAI KAMI » ORGANISASI » Pengurusan

Pengurusan

Prof. Madya Dr. Wan Zuhainis Saad
Pengarah 
T: 03-9769 6175   E: zuhainis@upm.edu.my
Prof. Madya Ts. Dr. Muhd Khaizer Omar
Timbalan Pengarah
Pembangunan dan Kepemimpinan Pegawai Akademik (PKPA)
T: 03-9769 6044   E: khaizer@upm.edu.my 
Prof. Madya Dr. Suriana Sabri
Timbalan Pengarah
Pembangunan Pengajaran dan Pembelajaran (PPP)
T: 03-9769 8002   E: suriana@upm.edu.my  
Prof. Madya Ts. Dr. Masnida Hussin
Timbalan Pengarah
Inovasi Pengajaran dan Pembelajaran (IPP)
T: 03-9769 6136   E: masnida@upm.edu.my 
Pn. Nor Azirawani Man
Penolong Pendaftar Kanan (N44) /
Ketua Seksyen Pentadbiran
T: 03-9769 2079   E: norazirawani@upm.edu.my
Pn. Yasminani Mohamad
Penolong Pendaftar Kanan (N44) / Ketua Unit Kepemimpinan Pegawai Akademik
Seksyen Pembangunan dan Kepemimpinan Pegawai Akademik (PKPA)
T: 03-9769 2080   E: yasminani@upm.edu.my
En. Jivananthan Arumugam
Penolong Pendaftar Kanan (N44) / Ketua Unit CPD-PdP
Seksyen Pembangunan dan Kepemimpinan Pegawai Akademik (PKPA)
T: 03-9769 6182   E: jivan@upm.edu.my
En. Saiful Bahrie Abdul Manap
Penolong Pendaftar Kanan (N44) / Ketua Seksyen
Pembangunan Pengajaran dan Pembelajaran (PPP) 
T:                        E: sbahrie@upm.edu.my
En. Muhammad Faris Aqil Ideris
Pegawai Eksekutif 3 / Ketua Unit Pengurusan E-Pembelajaran
Seksyen Inovasi Pengajaran dan Pembelajaran (IPP)
T: 03-9769 6139   E: farisaqil@upm.edu.my
Cik Nur Shahira Mhd Rashid 
Pegawai Eksekutif 3 / Ketua Unit Teknologi Pengajaran
Seksyen Inovasi Pengajaran dan Pembelajaran (IPP)
T: 03-9769 6049   E: shahiramhd@upm.edu.my
   

Kemaskini:: 17/04/2024 [azryadeny]

PERKONGSIAN MEDIA

PUSAT PEMBANGUNAN DAN KECEMERLANGAN KEPEMIMPINAN AKADEMIK
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-9769 6175
03-9769 6043
SXESAAt~